«Крем-мед Лохина»
«Крем-мед Лохина» за своїм відтінком дуже схожий на «Крем-мед Чорницю». Має таки й же насичений, темний, майже чорний фіолетово-сливовий колір з темно-рожевим відтінком. Ніжний, приємний, ненав’язливий, ледь помітний аромат ягідок лохини, а головне її неймовірний смак приємно лоскочать смакові рецептори. Солодкувата кислинка темно-блакитної ягідки чудово поєднується із солодким смаком меду, збитого до консистенції кремоподібної пасти, надаючи нашому десерту незвичайного, насиченого та водночас приємного і ніжного смаку. Скуштувавши один раз Ви не зможете відмовити собі у задоволенні посмакувати ще, додати до чаю чи вівсяної каші, намазати на хліб чи печиво, чи взагалі з’їсти просто з банки ложкою, кожен з варіантів є прийнятним і по своєму смачним.
Такий неймовірний та насичений смак нашого крем-меду створюється завдяки використанню лише натуральних та природніх компонентів, БЕЗ додавання будь-яких консервантів, барвників, цукру, глютену чи ГМО. «Крем-мед Лохина» складається лише з двох натуральних продуктів: меду різнотрав’я – 93 % на 100 грам готового продукту (збитого за відповідною технологією до консистенції ніжного, повітряного пастоподібного крему, який більше ніколи не кристалізується) та натуральних, дрібно змелених сублімованих ягід лохини – 7 % на 100 грам готового продукту (оброблених за сучасних технологій: швидкої заморозки, створення вакууму та підвищеної температури і випаровування).
Співвідношення сублімованих та свіжих ягід лохини складає 1 до 6,6 грами, тобто майже в сім разів більше насиченого смаку та користі ніж в звичайних сухофруктах висушених на сонці. Іншими словами в 100 грамах нашого готового продукту «Крем-мед Лохина» міститься аж 46,2 грами справжніх ягід.
Добова порція нашого кремованого меду, для здорової, не схильної до алергічних реакції, людини становить 100-150 грамів (1-2 столові ложки на добу) аби тримати Ваш організм у тонусі та наситити його вітамінами ягоди лохини у повному обсязі. Можна звісно і більше, проте в першу чергу слід пам’ятати про надмірне споживання та його негативні наслідки.
Корисні властивості Лохини.
Ягоди Лохини часто плутають з ягодами Чорниці, так, зовні вони схожі, але лохина крупніша і м’якоть її зелена на відміну від чорниці. Ще один плюс лохини — її ягоди не фарбують рот, можна їсти, не побоюючись ходити після з синіми зубами і губами.
Лохина на 90% складається з води, а решта 10% — чиста користь калейдоскоп активних елементів: вітаміни - А, С, В1, В2, РР, К1, Е, бета-каротин і каротиноїди, мінерали - кальцій, фосфор, залізо, мідь, калій, натрій, магній, органічні кислоти - лимонна, оцтова, яблучна, бензойна, щавлева, жирні кислоти, амінокислоти (8 незамінних і 12 замінних, димоно- і моносахариди, дубильні речовини, клітковину, харчові волокна, пектини, флавоноіди, антоціани, та інші антиоксиданти. Відомо, що всі плоди і ягоди фіолетового кольору містять антоціани, які пригнічують ріст ракових клітин . Так от в лохині їх в 4 рази більше ніж у чорниці. Ягоди лохини — це ідеальний варіант для тих, хто займається розумовою працею. Вона поліпшує пам’ять і стимулює роботу мозку. Якщо вам знайома проблема випадіння волосся, зневоднення шкіри і постійних синців під очима, то плоди допоможуть впоратися з цими неприємними симптомами. Лохину можна назвати рекордсменкою за вмістом заліза. Даний мікроелемент, що входить до складу ягоди, практично на 100% засвоюється людським організмом.
Лохина одна з найкращих профілактичних засобів проти онкологічних, серцево-судинних захворювань, а також при хворобі Альцгеймера. У народній медицині чай з сушених ягід лохини п'ють при захворюваннях сечового міхура і як засіб від проносів. А відвар листя ягоди є хорошим відхаркувальним засобом. Одна порція соку лохини в день поповнить добову норму необхідних вітамінів. Ця блакитна ягідка сприятливим чином впливає на функції шлунково-кишкового тракту, виводить з організму шлаки і токсини. Лохину навіть рекомендується включати в раціон діабетикам. Вона не тільки покращує обмін речовин в тканинах, але і підсилює дію цукрознижуючих лікарських препаратів. Також лохина допомагає при: ревматизмі, атеросклерозі, ентероколіті, гастриті, цинзі, ангіні, анемії і навіть при хворобах серця.
Протипоказання Лохина.
Проте об’їдатися лохиною все ж таки не варто. Йдеться зовсім не про алергічну реакцію, надлишок антиоксидантів, що містяться в ягодах, можу завдати шкоди здоров’ю, оскільки знижують кількість кисню, що надходить в м’язи. Існує ще один важливий аспект — лохина підвищує згортання крові. Це означає, що її вживання необхідно обмежити людям з серцево-судинними захворюваннями. При надмірному споживанні, ягоди лохини можуть викликати слабкість, головний біль, нудоту і блювоту. Також не рекомендується вживати лохину, якщо у вас індивідуальна непереносимість (алергія) на самі плоди. Також протипоказанням до вживання в їжу лохини є дискінезія жовчних шляхів.
Не варто також вживати свіжі ягоди лохини одночасно з кавою або чорним чаєм. Таке поєднання продуктів може викликати інтоксикацію організму, яка проявляється у вигляді головного болю, нудоти і блювоти.
Щоб уникнути ускладнень при вживанні в їжу цієї чудової ягідки необхідно пам'ятати про ці та інші протипоказання і ні в якому разі не допускати надмірного переїдання. Насолоджуйтесь смаком «Крем-меду Лохина» і будьте здоровими!
рі.
Зберігання: при температурі до +25 градусів у сухому місці без потрапляння сонячних променів у щільно закритій тарі.
Основні | |
---|---|
Виробник | МЕД ПОШТОЮ |
Країна виробник | Україна |
Вид меду | Різнотрав'я |
Упаковка | Скляна банка |
Вага упаковки | 0.9 кг |
Об`єм | 700 мл |
Користувальницькі характеристики | |
Вага | 900 г |
- Ціна: 725 ₴