Відгуки про компанію Мед Поштою
- Марина В.
- Государская И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віка Д.
- Ірина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр Б.
Мед дуже якісний. Дякую. Буду замовляти ще.
- Оксана Ш.
- Покупець
Замовляю не перший раз, відмінно👍
- Ірина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Д.
Мед смачний! Якість на висоті ! Дякую😊
