Відгуки про компанію Мед Поштою
- Альона Ч.
- Покупець
- Леся К.
Дякую.приємне спілкування з продавцями.все проходить швидко надійно, і продукт дієвий.Раджу всім!!!Дякую Вам!!!!
- Інна Л.
Прекрасний і відповідальний магазин, чудовий оцет, до цього брала в іншому місці, цей сподобався більше. Думаю зупинюсь на вашому, мирного дня!
- Олена К.
- Олександр П.
- Елена Б.
Замовляю вже не перший раз. Дуже задоволена результатом. А головне це все натуральне! Рекомендую.
- Катерина П.
Доброго дня, замовляла для мами оливково- восковий крем з какао маслом. В неї суха шкіра, особливо на ногах. Менеджер Олена, надзвичайно приємна дівчина, надала мені докладну інформацію щодо крему, відповіла на усі мої запитання, швидко відправила. Крем дійсно супер, свіжий, працює, результат вже видно після другого дня використання. Я і мама задоволені. Щиро дякуємо за все! Успіху компанії та процвітання!
- Наталия К.
- Елена Д.
