Відгуки про компанію Мед Поштою
- Наталія Т.
- Оксана К.
- Тетяна В.
Замовляла мило медове з чистотілом
Це повторне моє замовлення
Користуюсь.милом вранці та ввечері
Помітила, що папіломи на шиї стали значно меншими, а декотрі щезли взагалі.
Навіть не очікувала на такий швидкий результат!
Дякую виробникам! - Віталій К.
- Татьяна Л.
Ну дуууже гарна натуральна косметика!! Мені підійшли і бальзам для губ і олії для шкіри. Усім рекомендую і я буду тепер постійно замовляти!!
- Олексій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Полина Х.
Рекомендую, все швидко ті якісно🙏💝💙💛
- Олексій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре
- Віталія Г.
