Відгуки про компанію Мед Поштою
- Маргарита Х.
Акацієвий мед вподобала найбільше ❤
Восковий крем замовила вперше, але ще не спробувала.
Дякую вам за вашу працю! - Сергій З.
- Олеся Н.
- Дмитро М.
Смачний мед,рекомендую!
- Марина К.
- Мирослава Б.
- Ольга Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга К.
- Владимир М.
- Алексей Т.
