Відгуки про компанію Мед Поштою
- Вікторія К.
Покупкою задоволена, все супер, дякую 🌹
- таня к.
- Наталія Д.
Якість на висоті!!! Дуже смачний мед!!!
- Оксана Л.
- Геннадий Х.
- Людмила М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина Б.
Дякую-мед відмінної якості!
- Тетяна Л.
- Марина Л.
- Галанова І.
Все надійшло швидко. Запакували дуже гарно. Але що до смакових якостей,то тільки отримали,ще не куштували.
