Відгуки про компанію Мед Поштою
- Дмитро Т.
- Тетяна Д.
Смачний мед, вчасно і якісно доставили. Дякую!
- Тетяна В.
- Юлия Н.
Огромное спасибо. Очень вкусный мёд. Я такого ещё никогда и не пробовала. 🥰Не ожидала. Благодарю от всего сердца.❤️❤️❤️💐💐💐
- Зоряна Б.
Дякую! Мед дуже смачний👍
- Антонина Е.
- Олена Д.
- Покупець
- Андрій Р.
- Дарья П.
