Відгуки про компанію Мед Поштою
- Ілдіко Б.
Якісна продукція,відповідає рекламі , замовляла вже третій раз, рекомендую ! 💯
- Леся С.
- Ганна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все дуже добре.Швидко зв'язалися та відправили.Товар надійно запакований,прийшов без пошкоджень.
- Наталья Г.
- Оля М.
- Світлана М.
- Шулюк Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Маргарита Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все ,як завжди на вищому рівні ! Дякую!
- Руслана П.
- Николай Б.
