Відгуки про компанію Мед Поштою
- Роман В.
- Микола П.
- Сидоренко О.
Мёд не пробовали, отложили на потом, но аромат замечательный. Мазь начали испытывать, пока ни чего сказать не могу. Свечи будем испытывать позже. Спасибо.
- Ірина С.
- Наталія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена В.
- Светлана М.
- Ольга Т.
Якість на висоті, пакування - супер!
- Євгенія Б.
- Галина Р.
