Відгуки про компанію Мед Поштою
- Оксана Я.
- Ірина К.
Дякую все добре запаковано,все циле и смачне!!!🤗
- Антонина Е.
- Юлія Ф.
- Николяк П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола Х.
- Светлана Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга М.
Дуже смачний мед!
- Оксана Г.
- Киях В.
