Відгуки про компанію Мед Поштою
- Людмила О.
Дуже вдячна за обслуговування!Надіюсь, що й результат від замовлення теж мене порадує.
- Юрий К.
- Роман С.
Все чудово. Дякую!
- Сергій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Денис Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир Б.
- Лариса Л.
- Ольга Т.
- Сергей С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина Я.
