Відгуки про компанію Мед Поштою
- Ольга П.
- ЮРІЙ Б.
- ЮРІЙ Б.
- Людмила Ч.
Замовлення відправили дуже оперативно. Мед чудовий, давно хотіла саме акацієвий, без домішок, і нарешті знайшла. Успіхів і мирного неба!!!
- Наталія Л.
- Евгенія Ф.
- Вікторія П.
- Олена С.
- Станислав Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добрий мед, дякую, вже не перший раз замовляю
- Анна В.
Дуже гарно пахне крем!!приємний!!
