Відгуки про компанію Мед Поштою
- Евгений
- Євген Г.
- Дмитрий Б.
- Світлана М.
Рекомендую продавця до співпраці))) Дякую, все сподобалося))))
- Валентина К.
Дякую за швидку, якісну роботу. Сподіваюсь, якість товару теж відповідна. Успіхів!
- Оксана Л.
Задоволена на всі 100 %.
- Євгенія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Благодарю)
- сергей з.
- Мирослава П.
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
