Відгуки про компанію Мед Поштою
- Василь Г.
- Ольга З.
- Виктор М.
- Зикова Т.
Залишились тільки позитивні емоції від замовлення (пакування, взагалі, ідеальне). Весь процес від замовлення меду, спілкування з продавцем до отримання та дегустації товару пройшов без жодних зауважень. Дякую.
- Юлія С.
- Олена Ш.
- Віталій Г.
- Микола Г.
- Олена Ш.
- Наталія Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
