Відгуки про компанію Мед Поштою
- Олег Ш.
- Светлана К.
- Сергей П.
Мед з Акаціі - Бомба!!!👍👍👍
- ЛЮБОВ В.
Доброго дня! Дуже гарний мед! Я замовляла три рази!! Спочатку 1литр, а потім два рази по 3литра!! Мед дуже гарний, смачний!! Я запаслась на увесь рік!! Спасибі ВАМ, що навіть через інтернет можливо купити хороший качественно мед!! Бажаю процвітання вашій компанії та мирного неба над головою!! Слава Україні!!
- Наталія Д.
- Наталія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мед дуже якісний!!! Смачний!!! Дуже зручна доставка Укрпоштою,без переплат. Відстежую інші сорта меду у цього продавця для обов'язкового придбання!!!!! Дякую!
- Юрий З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мед як завжди чудовий. Дякую
- Вадим К.
- Валерий К.
Очень доволен. Спасибо.
- Сергій Г.
Висока якість продукції. Професійне та ввічливе обслуговування. Чудове пакування. Швидка доставка. Тому звертався за продукцією неодноразово саме до цієї компанії.
