Відгуки про компанію Мед Поштою
- Ірина С.
- Алла Т.
- Галина В.
- Марина Р.
Все свіженьке та смачненьке 🥰 дякую 🙏🏻
- Ирина М.
Скасували замовлення,без пояснень.
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Любов В.
Дякую за замовлення. Все підійшло. І починаю бачити результат.
- Ирина К.
- Ярина Г.
- Олексій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре!!!:)
