Відгуки про компанію Мед Поштою
- Альона Б.
Замовляли мед, залишилися задоволені якістю. Переживали, що погано доїде, але спаковано було так, що розлитися нічого не могло.
- Любовь Г.
- Юрий К.
- Надежда Н.
- Тетяна Т.
Вже деякий час користуюся маззю із сосновою живицею. Задоволена. Добре знімає біль при болі в суглобах. Мабуть, за рахунок того, що покращує кровообіг і рух лімфи.
- Євгенія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлія В.
Мед найвищої якості, справжнє золото!
Замовила ще) - Юлія С.
- Тетяна Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
