Відгуки про компанію Мед Поштою
- Тетяна Т.
- Галина Я.
Дуже гарний та смачний мед!!!! Дякую за працю!!!!
- Игорь Р.
- Лариса З.
- Оксана К.
- Ирина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия Б.
- Александр С.
- Олена Т.
Дуже гарний та смачний мед!!!! Дякую за працю!!!!