Відгуки про компанію Мед Поштою
- Тетяна Т.
- Костянтин О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ГАННА К.
- Микола С.
- Андрій Б.
Смачний😋 мед🍯
- Наталья Г.
- Андрій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна К.
Дякую за смачнючий мед🥰💖 замовляла акацієвий, липовий і гречаний💙💛все сподобалось, дуже смачно💙💛 обов'язково замовлятиму ще
- Инна З.
- Анна
