Відгуки про компанію Мед Поштою
- Павел Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Владимир М.
- Владимир М.
- Олександр Я.
Чудовий мед, рекомендую!
- Олександр ш.
- Ольга Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як завжди тільки найкращі емоції від замовлення. Все обережно запаковано. Свіжесеньке.
Дякую! - Галина Л.
- РАИСА В.
- Владлена А.
Дякую! Це дуже смачно!
- Світлана Б.
