Відгуки про компанію Мед Поштою
- Ольга Г.
- Наталія К.
Вдячна, що обслуговують також через укрпошту, адже це здешевлює товар.
Замовляла прополіс і мед з акації за 2023 рік, дуже смачний і гарної якості.
Продавець була ввічливою і допомогла вибрати якісний товар. - Олексій К.
- Юлия П.
- Ольга М.
- М М.
Якiсть меду поки що не переверяла,доповню пiзнiше.Дуже задоволена,що зумiли його доставити Укрпоштою,а не "НП".
- Оксана К.
- Галина Б.
- Лідія Н.
Ваші свічки допомогають .Дякую!!!
- Светлана Ч.
Дуже добрий мед. Повністю відповідає смаковим якостям саме цього сорту меду - мед з акації. Я задоволена усім. Дякую продавцям "Мед поштою" , саме цій компаніїї і рекомендую купувати саме у них.
