Відгуки про компанію Мед Поштою
- Алена А.
- Мар З.
- лозовикова в.
Якісний товар,надійний продавець,гарно все запаковано.Мед дуже смачний.
- Людмила П.
- Владимир В.
- Лариса Д.
- Вікторія Я.
- Евгения Р.
- людмила к.
Ну дуже смачний медок з акації.Мрія збулася.Мабудь буду ще замовляти👍🔥Дякую за працю.
- Дар'я П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
