Відгуки про компанію Мед Поштою
- Яна Г.
Дякую, посилочку отримала цілу. Все як заявлено у опису товару.
- Яна К.
- Олексій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Я.
- Любовь З.
- Дмитро Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей В.
- Тетяна У.
- Волошина Инна
Мед дуже смачний
- Юлия Д.
Крем - супер! Рекомендую дуже.
