Відгуки про компанію Мед Поштою
- Светлана Д.
Якісна продукція, дякую!
- Світлана Д.
- Вікторія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга С.
дуже смачна паста! свіжа та ароматна!
окремо хочу відзначити дуже міцне пакування - все доїхало як треба, хоча від укрпошти зазвичай такого не очікуєш))) дякую вам) - Всеволод Р.
- Альона О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья С.
- Валентина Г.
Швидка доставка, якісно упаковано, інструкція: склад, від чого, як використовувати. Дякую!
- Микола Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена Т.
