Відгуки про компанію Мед Поштою
- Алла Ш.
Дякую, все сподобалося.
- Юля В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій П.
Дякую.
- Вероніка Д.
- Леся М.
- Оксана К.
- Андрій К.
- Оксана Г.
- Елена З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велике дякую, все добре запаковане
- Володимир П.
Дякую все сподобалось дуже смачно та корисно
