Відгуки про компанію Мед Поштою
- Олеся Х.
- Віталій В.
Замовив мед акації, як на картинці на їхньому сайті, приїхав жовтий мед , схоже грітий соняшник . Звоню до них , а вони мені кажуть що так і має бути. Я дуже розчарований більше не буду в них замовляти
- Олена М.
- Александр С.
- Сергей Л.
- Елена А.
- Ігор К.
- Віктор Ф.
- Елена Г.
Придбала вперше. Буду тестувати. Дякую.
- Анатолій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
