Відгуки про компанію Мед Поштою
- Оксана Д.
- Олексій Х.
- Екатерина К.
- Роман Д.
Всё получил ,очень вкусно молодцы.
Спасибо. - Володимир К.
- жанна д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ростислав Ч.
Все СУПЕР!!!
- Олена С.
- Юрій М.
Супер. Дякую.
- Валентина В.
Всё получил ,очень вкусно молодцы.
Спасибо.
Все СУПЕР!!!
Супер. Дякую.