Отзывы о компании Мед Поштою
- Тамара А.
- Анастасія Б.
чудове обслуговування, якісний товар
- Наталия О.
- Сергій П.
- Вадим А.
- Олександр М.
- Наталія П.
Все супер!!!! Не раз замовляла , дуже задоволена!!! рекомендую
- Шулюк Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Смачно! Швидко. Хотілося б якесь упакування презентабельне. В цілому покупкою задоволена, товар якісний.
- Комментарий продавца
Дякую за відгук. Звернемо увагу на ваше побажання по упаковці. Мирного дня!
- Комментарий продавца
- Татьяна Т.
Чудовий виробник та продавець. Щиро дякуємо за Вашу продукцію та невтомну працю!
- Александр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
