Отзывы о компании Мед Поштою
- Євгеній С.
- Лариса К.
Дуже дякую! Мёд смачний та добрий. Був у скляній тарі та надійно запакований.
- Дмитро П.
- Валентина Василівна К.
Товар якісний,дієвий ,замовляю вже не вперше.Консультант приємний,порекомендувала яку продукцію краще взяти.Доправили швидко,упаковано все акуратно,добросовісно.Рекомендую купляти натуральні продукти бджільництва.
- Людмила П.
Оперативно. Смачненько.Щиро дякую.Рекомендую.
- Віолетта М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Свічки з прополісом дуже подобаються, вже замовляли, дуже ефективно працюють . Дякую🙂
- Олена Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарний продавець!
- Вікторія І.
На один день замовила, на другий вже отримала. Продукція відповідає опису. Дякую продавцеві. Рекомендую.
- Маріанна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую!
- Антоніна С.
