Отзывы о компании Мед Поштою
- Татьяна
Дуже ДЯКУЮ за отримане замовлення.Замовлчла мазь Валентини Сеймової (з жовтком на основі бджолиного воску), все доставлено швидко і якісно. Мазь дуже чисто і гарно упаковано, все доставлено відмінно. Дуже сподіваюся на позитивний результат у лікуванні. Дякую!!!
- Маша М.
- Віталій З.
- Леся К.
Всім рекомендую свічки дуже дієві.Дякую.
- Оксана Б.
Гарно запаковано ,все свіже))
- Віта В.
- Яна Л.
- Максим Т.
- Оксана Б.
- Вита К.
