Отзывы о компании Мед Поштою
- Ирина Я.
- Светлана Л.
- Светлана Л.
- Лідія Б.
- Ірина М.
Смачний мед,все продумано стосовно доставки)) Зв'язались через одну або 2 години,.Вчк сподобалось, особливо малечі😊
- Виктор С.
- Ганна Н.
- Марина С.
- Тетяна Н.
- Зоряна С.
Смачний мед,все продумано стосовно доставки)) Зв'язались через одну або 2 години,.Вчк сподобалось, особливо малечі😊