Отзывы о компании Мед Поштою
- Юлия И.
- Ольга С.
- Віталія С.
- Евгения К.
- Наталія Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана К.
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Кирилл К.
Брав два типи – апельсин та кедр, але спробував поки що з апельсином. Дуже класний шампунь. Співвідношення ціна-якість – просто бімба! До цього які б якісні шампуні не купував, голова чухалась постійно. Від цього такого нема і це вже супер. Про лупу поки рано писати, я думаю за пару разів вона не зникне, але стало помітно менше. Впевнений, що в перспективі все норм буде. А аромат такий, що я ледь себе за голову не вкусив))) Короче, беріть, не пошкодуєте)
- Павло Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую вам. Побачим яка діюча мазь.
- Ірина П.
