Отзывы о компании Мед Поштою
- Иван С.
- Дмитро П.
- Ірина Т.
- Любов Б.
- Інна Є.
Дякую! Замовляла мазь з чистотілом. Консультант була ввічливою та уважною. Посилка акуратно запакована, опис зі складом мазі та способом застосування був в наявності. Замовлення прийшло швидко. Мазь ще не використовувала- я на роботі. Запах приємний. Все чудово!
Успіхів вам! Ви молодці! - Олександр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже-дуже рекомендую цього продавця!!! Я такого смачного меду ще не коштувала. Пакування просто на висоті. Швидко та якісно . Замовляйте не пошкодуєте
- Юрій К.
- СВЕТЛАНА Г.
Спасибочки, все понравилось,мед очень вкусный
- Ірина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вже вдруге роблю замовлення. Мед відмінної якості! Дякую!
