Отзывы о компании Мед Поштою
- Милена М.
- Ганна І.
Дуже якісний акацієвий мед. Я аллергік, тому мені важливо,щоб не було домішків іншого виду , надійне, щільне пакування, приємна та уважна
господиня пасіки. Успіхів та покупців вам. Дякую🌼 - Александр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана М.
- Євген П.
- Євгеній Ф.
Супер якістний мед!
- Алексей Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все як завжди на самому високому рівні. Дуже рекомендую
- Людмила Г.
- Игорь Л.
Супер мед!
