Отзывы о компании Мед Поштою
- Володимир Є.
- Анна И.
- Сергій З.
- Олександр Я.
класний мед
- Комментарий продавца
смакуйте з задоволенням, мирного неба!
- Комментарий продавца
- тетяна А.
Якісна продукція ,дуже ефективний засіб
- Наталия М.
- Неля В.
Щиро дякую за замовлення ,- буду замовляти.Дуже сподобався медок на смак ,кремчик гарно зволожує шкіру -мякенька та шовковиста .А пергу буду використовувати для профілактики .
Гарних вам покупців і по більше ,бо ваша смакота -це насамперед природні ліки .
Дякую за вашу не легку працю ♥️- Комментарий продавца
дякую за відгук і теплі слова. Раді, що ви задоволені продукцією.Мирного неба!
- Комментарий продавца
- Ірина Р.
- Юрий Т.
- Наталія С.
