Отзывы о компании Мед Поштою
- Костянтин К.
- ДимаСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро П.
Рекомендую
- Ефимова С.
Дуже смачний мед,дякую продавцю
- Людмила Ш.
Все добре. Ще буду замовляти
- Тетяна З.
Не можна фасувати у скло! Все одно не звертає уваги Укрпошта та необережно поводиться. Виявилося розбита банка у дуже ретельно запакованій посилці. Нажаль.....
- Комментарий продавца
Добрий день, нам дуже прикро, що так сталося на Укрпошті.
Позначки, що КРИХКЕ ми клеїмо на посилочки.
У нас є мед липи у пластикових відеречках, ви замовили у склі, В ОПИСІ ВКАЗАНО, що скляна баночка (тому ваша оцінка не вірна). Ви підтвердили замовлення та ми його відправили.
Після відправки ми пишемо:
ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЦІЛІСНІСТЬ ВМІСТУ ПОСИЛКИ У ВІДДІЛЕННІ.
Тобто потрібно ПОВНІСТЮ розпакувати товар та оглянути, бо все в дорозі може бути. Транспортування є транспортування.
На жаль, коли ви вже забрали посилку, то ми нічого не можемо з цим зробити.
Якщо посилка не забрана , то тоді складається акт пошкодження і претензія на компенсацію
Вважаю вашу оцінку не справедливо!
Опис товару відповідає тому , що отримали.
Пакування наше згідно норм пошти: коробка, пухирці, плівка.
На посилку ми клеїмо червоні маркування "Крихке і верх".
Задача покупця перевірити цілісність у відділенні, тоді ми зможемо сформувати претензію на компенсацію і відправити мед повторно або повернути кошти.
- Комментарий продавца
- Алла Р.
Гречаний мед супер!!!
- ЕВГЕНИЙ К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юрій Т.
Купую вже четвертий раз. Товар гарної якості, дякую продавцю.
- Олена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за чудовий товар, надійне пакування та швидку доставку!
