Отзывы о компании Мед Поштою
- Ольга З.
- Виктор М.
- Зикова Т.
Залишились тільки позитивні емоції від замовлення (пакування, взагалі, ідеальне). Весь процес від замовлення меду, спілкування з продавцем до отримання та дегустації товару пройшов без жодних зауважень. Дякую.
- Юлія С.
- Олена Ш.
- Віталій Г.
- Микола Г.
- Олена Ш.
- Наталія Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлия Б.
Очень хорошая продукция,постоянно заказываем,очень вкусный мед.
