Отзывы о компании Мед Поштою
- Наталія П.
- Лариса Ф.
Описа в комплекті немає.
- Ілона П.
Як завжди мед супер!!! Пакування на вищому рівні!!! Щиро рекомендую!!!
- Козачковская Лариса Н.
- Олександр Я.
- Вика
Даже дякую за швидку відправку,замовляю вже другий раз, дуже смачний медок акацієвий, цього разу взяла ще скуштувати липовий і травневий.дякую вам за працю
- Олена С.
- Олена С.
- Олег В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василь Г.
