Отзывы о компании Мед Поштою
- Наталія Ф.
Назва відповідає якості і смаку.....дуже запашний і смачний! Замовляла липовий з лісовим різнотрав'ям,акація,та гречаний в стіоьниках.Все неймовірно смачне.Дякуємо бджілкам трудівниця і Вам за вашу працю! Мирного неба і здоров'я Вам!!))
- Наталія Я.
Дуже дякую,я задоволена.
- Надія Т.
- Ірина Д.
- Тетяна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена Б.
- Ольга І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Александр Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Руслана П.
- Олена Д.
