Отзывы о компании Мед Поштою
- Оксана Б.
- Тетяна Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергей Ш.
- Покупець
Дякую за замовлення! Дякую за швидке відправлення! Передали за призначенням, і, як з'ясувалось, ну дуже своєчасно, бо звикли ж застуду лікувати медом з лимоном))). Дякую! Гарного дня!
- Лина А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Д.
- Таїсія Ф.
Другий рік замовляю мед і вдруге задоволена товаром і обслуговуванням. Мед дійсно свіжий, пахучий, насолоджувалася цілий рік. Здоров'я всім, хто доторкнувся до цієї праці. Дякую.
- Інна У.
- Вікторія М.
- анатолий р.
