Отзывы о компании Мед Поштою
- Алла К.
- Ірина О.
- Жанна Ш.
- Наталія П.
- Олена Г.
- Ирина К.
Мед смачний, пакування неперевершене ))
- Богдана Л.
- Наталія Д.
- Альона Б.
Замовляли мед, залишилися задоволені якістю. Переживали, що погано доїде, але спаковано було так, що розлитися нічого не могло.
- Любовь Г.
