Отзывы о компании Мед Поштою
- Ірина Б.
- Юлія В.
Мед найвищої якості, замовляла вдруге.
Приємний бальзам для губ на основі воску та кокосового масла, після нанесення перед сном відчувається навіть зранку. - Олександра К.
Дуже гарна упаковка. Мед доїхав добре
- Олена Д.
- Олександр В.
- Вадим К.
- Олена Ш.
- Ігор Ж.
- Валентина Б.
На медовой основе не всем подходит.У меня пошло обострение
- Комментарий продавца
Добрий день, нам прикро, що при вашій проблемі мазі не підійшли. Таке буває, як буває і алергія , бо все індивідуально і в цьому немає нічиєї вини. На власному прикладі напишу, що в дідуся була екзема, він робив такі мазі і при перших використаннях в нього було загострення 1 добу, а потім проблема починала сходити. Можливо , якщо у вас не алергія, варто спробувати декілька днів покористуватися і загострення пройде і піде регенерація і покращення (на жаль, це не 100 % як і всі засоби аптечні чи фіто чи наші)
Також, якщо алергія у вас відсутня, дані мазі можна використовувати на сухі п'яточки, лікті, при опіках , ранах і багато ще де.
На жаль, ми так і не зрозуміли в чому не відповідність опису, адже в описі розписано детально, а також ми вкладаємо інструкцію зі складом мазі, фармакологічними властивостями, способом засточування при різних проблемах і ПРОТИПОКАЗАННЯМИ, умовами зберігання. Вважаю вашу оцінку несправедливою, бо ні ви, ні ми не винні у індивідуальних особливостях протікання проблеми і сприйнятті організмом тих чи інших засобів. У більшості клієнтів ці мазі не викликають загострень, у описі вказано вся потрібна інформація, мазь може бути використана і у інших сферах, якщо немає алергії. Буду вдячна, якщо переглянете свою думку і зміните оцінку нашої роботи і продукції. Дякую. Мирного неба!
- Комментарий продавца
- Ігор Л.
