Отзывы о компании Мед Поштою
- Олена М.
- Юлія Ф.
- Оксана К.
- Аріна Ф.
Мазь натурального походження тому зберігання бажане в холодильнику, функції свої виконує на відмінно, рекомендую
- Людмила Б.
Пастилки відповідають опису, не солодкі за рахунок масла в них, швидко тануть, масткі, мають насичений смак прополісу, тому дитина навряд чи зможе їх споживати в такому вигляді, доведеться додавати в молоко.
- Андрій Р.
- Марина Т.
- Марія Г.
- Тетяна К.
- Ольга О.
Все просто неймовірно смачне та запашне!!! Торбинка з горіхами прийшла прям до Горіхового Спасу :)!
Все вчасно, смачно та корисно!
Дякуємо!!!
