Отзывы о компании Мед Поштою
- Елена П.
Спасибо. Уже не первый раз делаю заказ. Качество товара супер. Всем рекомендую!
- Елена Т.
- Андрей Т.
- Андрій М.
Смачний гречаний. Дякую.
- Олена К.
Доброго ранку!!! Отримала замовлення, все доїхало чудово, мед був дуже ретельно упакований!!! Такого най смачнішого меду вже давно не коштувала, майже як на пасіці побувала!!! Я майже відчула як бджілки літають…))) чудовий присмак та післясмак!!! Дуже задоволена!!! Щиро Вам дякую!!! Рекомендую всім придбати товар, а це не тільки смачний мед, а ще і чудові крема та таких ввічливих продавців!!! Гарних Вам клієнтів!!! Бережіть себе!!! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!
- Оксана Х.
- Владимир Ж.
Дякую продавцю !!! Гарна компанія і обслуговування
- Светлана Григорьевна Г.
Гарно та щільно запаковане, прийшов мед на наступний день після висилання. Продукт якісний, є інформативна етикетка, продавчиня ввічлива, обслуговування гідне.
- Юлія К.
Продавець уважний, ввічливий,обслуговування на високому рівні, товаром задоволені.
- Дмитрий В.
