Отзывы о компании Мед Поштою
- Инга Ж.
Быстрая отправка. Надежная упаковка. Вкусный мед. Буду заказывать ещё.
- Григорий К.
- Алла Ц.
- Инна Б.
Крем супер 🫶
- Світлана С.
Мед дуже високої якості. Всі ми знаємо, що знайти натуральний гречаний мед, це не просто. Прийшов мед ну дуже смачний, терпкий, прямо відчуваєш натуральний смак. Крем мед шоколадний це шедевр, нутела і поряд не стоїть. Мед стільниковий також неймовірно смачний. Якість пакування продукції найвища! Рекомендую!!!
- Артём П.
Все чудово! Рекомендую!
- Евгения Д.
- Покупець
Смачнючих медових смаколиків скуштувала і вам рекомендую!!! А сухофрукти то взагалі неперевершені. Буду замовляти ще!
- валерий
- Еліна Х.
