Отзывы о компании Мед Поштою
- Юлия Д.
Крем - супер! Рекомендую дуже.
- Таїса В.
Головне ,це ефективність товару.
Виставляйте відгуки про це на перше місце. - Покупатель
- Юрий С.
- Юлія Ф.
- Оксана Н.
Дуже смачний мед, був надійно і ретельно запакований. Гарне обслуговування, приємний ввічливий продавець. Безумовно рекомендую і сама завітаю до цього магазину ще не раз.
- Юрій К.
- Михайлина Г.
- Людмила П.
- Сергей В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
