Отзывы о компании Мед Поштою
- Вікторія П.
Дуже смачний 🍯.
- Наталия В.
- Олена О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все сподобадось
- Милена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- павел О.
- Олег І.
- Олег І.
- Сергій Н.
- Ольга С.
Замовляла крем з чистотілом з ціллю полегшення симптомів атопічного дерматиту. Ввічливій продавець, швидко зв'язалися і відправили крем. Після першої спроби користування, побачила, що має дію, шкіра м'яка, подразнень стало менше. Сподіваюсь, що при постійному користуванні, помічу гарний ефект. Крем гарної консистенції, дійсно з природніх компонентів на вигляд і запах. Дякую, всім задоволена.
