Отзывы о компании Мед Поштою
- ЛЮДМИЛА П.
Безмежно вдячна за обслуговування , аетуальний опис,швидкий звязок, швидку відправку, ввічливого продавця , актуальну ціні і ЗВИЧАЙНО за ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ. ОДНОЗНАЧНО БУДУ ЗАМОВЛЯТУ У ВАС І НАДАЛІ.
Вам бажаю розвитку і ввічливих/багато покупців - Руслан К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валентина М.
дякую, все було швидко , товар прийшов , що замовляла.
- маргаріта Г.
- Дмитро К.
- Людмила К.
- Ірина Ч.
І так все корисне, смачне і гарне, ще й подарунок...
- Ольга К.
- Віталій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна Б.
